Juunikuu toode: PutukaStop.

PutukaStop on 100% looduslik tootesari, mis ei maitse ei puugile, sääsele ega parmule ning kindlustab Sulle ja Sinu lähedastele muretud matkad ja mõnusad suveõhtud.

  • putukastop100Sääskede, puukide, parmude vastu
  • NahasõbralikPutukaStop ” Family “sobib ka igas vanuses lastele
  • 100% Looduslik
  • Keskkonnasõbralik
  • PutukaStop ” Strong “täiskasvanutele, kes vajaksid tugevamat kaitset
  • PutukaStop tooted on meeldiva lõhnaga

PutukaStop on 100% looduslik vahend, mis kindlustab muretud matkad ja mõnusad kevade suveõhtud ning sügisesed seenel-marjulkäigud kogu perele, kaasa arvatud väikelapsed ja lapseootel pereemadki.

Hoolega valitud õlid ei maitse mitte verejanulistele parasiitidele. Ent juhul, kui unustad end enne loodusesse minekut PutukaStopiga kokku määrida ja saad pureda, tuleks hammustuskuppe PutukaStopiga määrida. PutukaStopiga saab nahka hooldada kui hammustusest tekkvad sümptomid nagu punetus, sügelus ja paistetus. Koostises leiduv teepuuõli desinfitseerib hammustada saanud koha kehal ning lavendel rahustab ärritunud nahka.

Enamlevinud sääsetõrjevahendid sisaldavad peamiselt N, N-dietüül-m-tolüamiidi ehk DEETi . Selle tõttu ei tunne sääsed inimese lõhna, kuid kemikaali kohta tehtud uuringud on näidanud, et aine võib põhjustada ka närvisüsteemi kahjustusi. Samuti ärritab see nahka ja silmi ning on ka äärmiselt ohtlik keskkonnale.

Eriti tasub enne kemikaale sisaldavate sääsetõrjevahendite kasutamist mõelda laste peale.

Saadaval meie kaupluses Minu Väike Maailm ning meie e-poes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga