Uudiskiri Aprill 2014

Tere Villapai sõbrad!

TuulepontsoJuba linnukesed väljas laulavad!

Tooks nad vaid ruttu kaasa kena ja sooja kevade, et saaks päikesevalgust täiel rinnal nautida! Meie propageerime värskes õhus olemist nii lapsele kui täiskasvanule. Pakume selleks ka igale aastaajale vastavat varustust!

UUDISED

⋄ Meil on nüüd poes värviline ja kirju. Mimi Baby ning Emma ja Theo on toonud meile müüki suure hulga kevadisi värvilisi riideid. Leidub kleite, jakke, sonisid, mütsikesi ning pintsakuid. Tulge vaadake lähemalt meie kaupluses Minu Väike Maailm, Telliskivi 60a, Tallinnas.

⋄ Jälle on nii meie e-poes kui ka kaupluses Minu Väike Maailm saada lai valik Jutekotte. Keskkonnasõbralikel kottidel on peal lõbusad pildid ning vahvad sloganid. Kottidel on termoomadused, mis sobivad seetõttu ka ideaalselt piknku- või poekotiks.

LOENGUD

⋄ 14. aprill, kell 13.00 toimub Minu Väikeses Maailmas, Telliskivi 60a, järjekordne loeng lapsekandmisest. Loeng sisaldab teoreetilist osa lapsekandmisest, praktilisi nippe, kuidas last kanda ning räägime, kuidas ennast ja last riietada, et kõigil mõnus ja hea oleks. Huvilistel palun registreerida: villapai@villapai.ee Ainult loengu toimumise päeval on Engeli ja Living Craftsi siidi/villa riided ja Nurme Seebi kosmeetika 10% soodsam. Kogu Eerini kaup 5% soodsam.

⋄ 11. aprillil, kell 10.00 toimub kesklinna Väikeses Päikeses reisiteemaline perepäev, kus osaleb ka Villapai. Lisaks müügiletile, kuhu võtame kaasa siidi/villa riideid, mänguasju, kevadrõivaid ja Sõsara kosmeetika, on meie kandmisnõustaja Kadri tegemas ka töötuba, kus õpetab kandelina kasutamist. Reisil olles on kandelina asendamatu abimees. Perepäeva kohta rohkem infot leiate SIIT!

PEENVILLASTE JA SIIDIVILLASEGUSTE TOODETE TELLIMINE – VILLAFROTEELE JA VILLAFLIISILE 35% soodustust!

Käimas on igakuine Engelist ja Living Craftsist toodete tellimine. Sedapuhku tahaksime tähelepanu juhtida villafroteele, mis on käe all mõnus pehme, koosneb 100% villast ning on kergelt vanutatud. Seetõttu sobivad villafrotee jakid ja -püksid ideaalselt ka õueriieteks ning paras on neid kanda nii kevadel kui ka jahedamatel suvistel hetkedel. Villafrotee on nii pehme, et seda võib vabalt panna ka vastu lapse pehmet ihu. Samuti sobivad jahedama suve puhul kombinesoonideks ja jakkideks ülipehmed villafliisid. Tegemist on veel pehmema materjaliga kui villafrotee, kuid arvestama peaks, et villafliis ei pea tuult ning roomavate laste püksipõlved peavad villafrotee puhul natuke kauem vastu. Aprillis kõigile villafliisi ja -frotee tellijatele soodustus 35%. Rohkem Engeli ja Living Craftsi ettetellimise kohta uuri SIIT!

KUU TOODE

Villapai kuutoode on lapsekandmise pontšo. Pole ju miskit paremat, kui praeguste ilmadega last kõhul kanda. Ilmad on heitlikud ja seetõttu on tuule ja vihma vastu parim endale peale visata pontšo, mis hoiab nii enda kui lapse mõnusalt soojas:) Vaata rohkem infot meie blogist!

Soovid kasvatada oma last looduse ja õmbritseva keskkonnaga kooskõlas? Palju kasulikku infot leiad MTÜ Ökobeebi lehelt ja loengutest: www.okobeebi.ee

Kõige kiiremat infot meie tegemiste kohta saada Villapai Facebooki lehelt!

Pehme pai Villapailt!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga