Uudiskiri Mai 2014

Tere Villapai sõbrad!

Kevad tuleb tänavu teisiti – kord on meil õues suvekuumus, siis jälle talvekülm;)

Õnneks on väljas valge – riided selga ja värsket õhku nautima! Ka Villapai tuleb mais toast välja tänavale . Kohtume Kalamaja ja Pelgulinna päevadel!

UUDISED:

1. Karud ärkasid talveunest ja tulid müta, müta meie poodi! Lisaks uljastele rippuvatele ning stiilsetele retro karudele, on meil nüüd saadaval armsad karuprossid, mis sobivad mantlihõlma nii lapsele, kui täiskasvanule. Ja neile, kes karudele ruumi ei leia, pakuks hoopiski karuteemalise lauamängu! Mõmm – mõmm – tulge vaatama meie kauplusesse Minu Väike Maailm, Telliskivi 60a, Tallinnas.

2. Juhuuu – mangovõi on tagasi ning seda uues ja ägedas kuues! Mangovõi on saanud porgandiõli abil nii kuldse tooni, et ainult seda vaadates läheb tuju heaks ning tekib soov võie nahka pista. Mango kehavõie noorendab ja uuendab nahka ja sobib kasutamiseks rasedusarmide ennetamisel.

3. Mähkmest vabaks! Kevad on käes ja paljud lapsevanemad loodavad, et just nüüd saaks lapse mähkmest vabaks. Sel teel aitavad alati kaasa pestavad mähkmed. Meie valikus on taas Bambinexi mähkmed. Marlide armastajatele pakume võimaluse katsetada ka bambusest mähkmeid. Bambusel on antibakteriaalsed omadused, mis aitavad ära hoida ning ravida põletikulist nahka. Lisaks imab ta niiskust puuvillast paremini.

4. Võrkkiikede ja ripptoolide valik on saanud täiendust! Mais tuleb kaupa pidevalt ka juurde.

IGAKUINE ETTETELLIMISE SOODUSTUS

Tom_siidvillXSEngelist ja Living Craftsist toodete tellimine – VILLAFROTEELE, VILLAFLIISILE ja ORGAANILISELE PUUVILLALE 30% soodustust!

Käimas on igakuine Engelist ja Living Craftsist toodete tellimine. Ka sel kuul teeme lisaallahindluse villafroteele ja villafliisile. Mõlemad on käe all mõnusalt pehmed, koosnevad 100% villast ning on suurepärased just kevad-suvisteks jakkideks ja püksteks, sest neid saab kanda ka palja ihu vastas.

Oleme ettetellijatele alati rõhutanud siidi/villa tellimise võimalust, kuid Living Craftsil ja Engelil on ka väga vahvaid ning ilusaid riideid orgaanilisest puuvillast. Mais pakume just orgaanilisest puuvillast tooteid supersoodsate hindadega! Loe lähemalt tellimise kohta meie kodulehelt!

LOENGUD

● 19. mail, kell 13.00 toimub Minu Väikeses Maailmas, Telliskivi 60a, järjekordne loeng lapsekandmisest. Loeng sisaldab teoreetilist osa lapsekandmisest, praktilist sidumist eluraskuses nukkudega ning räägime, kuidas ennast ja last riietada nii, et kõigil mõnus ja hea oleks. Huvilistel palun registreerida: villapai@villapai.ee. Ainult loengu toimumise päeval on Engeli ja Living Craftsi siidi/villa riided ja Nurme Seebi kosmeetika 10% soodsam, ning kogu Eerini kaup 5% soodsam.

SÜNDMUSED

● 17. ja 18. mai toimuvad järjekordsed Kalamaja päevad. 17. mail suurel laadal osaleb ka Villapai, et tulla enda armsate kalamajalaste sekka ning olla osa melust. Pakume jälle enda selja taga titetelki, et oleks koht, kus saaks rahulikult last imetada ja korraks beebiga hinge tõmmata.

● 24. mai läheme jällegi oma armsate pelgulinlaste sekka ja osalema Pelgulinna päeva laadal.

KUU TOODE!

Brasil_cappuccinoVillapai kuutoode on ripptool. Tuleks vaid need soojad mõnusad ilmad ja puhkus, sumedad suveööd ja leitsakus päevad. Kui on olemas mitu kinnitust, siis saab tooli hõlpsasti paari liigutusega ka mujale tõsta ja nautida raamatute lugemist ning mõnulemist hoopiski sisetingimustes. Vaata ka meie blogist!

Soovid kasvatada oma last looduse ja õmbritseva keskkonnaga kooskõlas. Palju kasulikku infot leiad MTÜ Ökobeebi lehelt ja loengutest: www.okobeebi.ee

Kõige kiiremat infot meie tegemiste kohta saada Villapai facebooki lehelt!

Pehme pai Villapailt!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga