Engelist ja LivingCraftsist ettetellimine

Nüüdsest tellib Villapai iga kuu siidivillariideid Engelist ja Living Craftsist. Kui sulle pakub huvi meie sortimendiväline kaup või soovid haarata võimalusest saada toodetelt allahindlust, siis toimi järgnevalt.

Ettetellijad saavad kõikidelt Engeli ja Living Craftsi toodetelt 20% soodustust ning villafliisist ning villafroteest riietelt 30% soodustust.

Kõikidele tellijatele saadame 50% ettemaksuarve. Teise poole arvest väjastame, kui kaup on saabunud.

NB! Sortimendivälise kauba puhu ei ole võimalik Villapail teile mitte sobivaid suurusi ümber vahetada ega tagasi võtta. Engeli kataloogist ja Living Craftsi kodulehelt leiate suuruste tabelid, mille järgi saate endale õiges mõõdus riided tellida.

ENGELI TELLIMISEKS vajuta SIIA

Lappa kataloogi ja vali välja tooted, mida sooviksid. Kirjuta aadressile kadri(ät)villapai.ee kiri, kus loetled oma väljavalitud tooted, nende tootekoodid, suurused ja värvi. Saadame sulle vastu toodete hinnad. Tee oma lõplik valik ja maksa meie poolt saadetud 50% ettemaksuarve. Kui kaup paari nädala jooksul saabub, võtame sinuga ühendust ja lepime kokku, kuidas kaup sinuni toimetada. 20. kuupäeva hommikul lähevad kõik makstud tellimused Saksamaa poole teele.

LIVING CRAFTSI tellimiseks toimi järgnevalt:

Tellimiseks minge palun Living Crafts kodulehele, valige toode, suurus ja värv. Kui toote juurde ilmub kiri low stock, siis ei pruugi toodet laos olla. Nüüd toimi toodete tellimiseks samamoodi nagu Engeli puhul. Saada meile e-kiri aadressile villapai@villapai.ee, loetle toodete nimetused, värvid, suurused ja ära unusta tootekoode. Arvesta, et Living Crafts’i lehel toodud hindadest saad veel 20% soodustust. Saadame kokkulepitud toodetele ettemaksuarve, mis peab olema tasutud 19.kuupäeva õhtuks. 20.kuupäeva hommikul lähevad kõik makstud tellimused Saksamaa poole teele.

NB! Kõik ettetellijad saavad tavahinnast 20% soodustust!

Väiksed tähelepanekud Living Crafts’i ja Engeli siidivillariiete erinevustest: Living Craftsi siidivillaste bodide lõige on Engeli omast laiem, Engeli lõiked on kitsamad ja sobivad kõhnematele lastele paremini. Engeli pluuside puhul võiks kindlasti võtta number suurema suuruse (104 lapsele 116 suurus). 
Living Crafts’i orgaanilisest puuvillast tooted on ka pigem suuremad, kui väiksemad.