Eripakkumised
Amazonas Barbados rippkiik
72.90€ 65.61€

Villapai kootud karupüksid hallid

Villapai kootud karupüksid hallid
Villapai kootud karupüksid hallid
Tootja: Villapai
Tootekood: VP09L02
Koostis: 100% Eesti maalambavill
Saadavus: Laos
Hind: 36.90€
KM-ta: 30.75€

Võimalikud valikud


* Vali suurus:

Villapai karupüksid. Kootud masinal Eesti maalamba lõngast. On pehmed ja hoiavad lapse soojas. Sobivad ka kombinesooni all kandmiseks külmade ilmade puhul. Kaunistatud väikese armsa nõelvilditud aplikatsiooniga. Pükste keskkohta saab ülevalt reguleerida nööbiga kummi abil.

Villapai kudumitesse on kootud meie kodumaa lugu. Eesti maalammas on põline lambatõug, kes oli arvatavasti üks esimesi kariloomi meie esivanematel. Lammaste vill pestakse käsitsi ning kedratakse aeglastel masinatel lõngaks. Karupükste valmimise lugu kätkeb endas palju käsitööd ning arhailisi töövõtteid. Villapai maalamba lõngast kudumeid ei ole värvitud, toonide erinevus tuleneb lammaste villa värvusest. See teeb iga kudumi unikaalseks, sest ka lamba vill muutub tema elu jooksul ning iga uus kogus lõnga võib natuke erineda eelmisest. Maalamba vill on parim soojahoidja põhjamaises kliimas. Vill reguleerib sooja ja niiskust ning see aitab tagada lapse õige ja tervisliku kehatemperatuuri. Maalamba vill on soe, hingav ja vett hülgav materjal, märjaks saamise korral hoiab niiske koha soojana. Kogu Villapai kudumite tootmisprotsess toimub Eestis, mis teeb meie kudumite ökoloogilise jalajälje väikseks. Eesti maalambad kasvavad Maarjamaal, vill kedratakse lõngaks ja kootakse Eestis, etiketid valmivad Eestis.

Kui olemasoleva mudeli suurus ja värv ei sobi, siis on võimalik Villapai tooteid tellida meie olemasoleva värvi- ja mudelivaliku hulgast suuruseni 122/128. Saada oma soov aadressile villapai(at)villapai.ee ja me võtame Teiega ühendust. Tellimuse vastuvõtmisel täidame selle 15. tööpäeva jooksul.

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: