Eripakkumised
Amazonas Barbados rippkiik
72.90€ 65.61€

höp Lotte leiutajakaardid

höp Lotte leiutajakaardid
höp Lotte leiutajakaardid höp Lotte leiutajakaardid höp Lotte leiutajakaardid höp Lotte leiutajakaardid höp Lotte leiutajakaardid
Tootja: höp
Tootekood: VPHOLE
Saadavus: Laos
Hind: 11.95€
KM-ta: 9.96€
Kogus:  
      

Lotte leiutajakaardid on hariv ja mänguline teejuht põnevasse leiutamismaailma. Need aitavad lastel märgata, et ka tavapärastest asjadest meie ümber saab ehitada uusi ja põnevaid leiutisi.

Igal kaardil on ühe leiutise valmistamise juhend, mis annab kätte esmase suuna ja kogemuse, kuidas seda ehitada. Hiljem saab laps leiutist ise täiustada ja uusi lahendusi katsetada. Siin ongi oluline, et ta saaks kasutada oma teadmisi, loogikat ja loovust.

Täiskasvanul on Lotte Leiutajakaartide kasutamisel tähtis roll - olla nii vestluspartner kui ka toetav taustajõud ülesannete täitmisel. Sinult saadav kindlustunne ja positiivne tagasiside julgustavad last ja loovad huvi maailmas peituvate seoste vastu. 

  • Bruno tähistab alati vildikaga joonistamise ülesannet. Vildikaülesande lahendamine paneb proovile nii loovuse kui ka loogika. 
  • Alberti küsimus on enamasti uurimisülesanne. See annab ideid, mida konkreetse leiutise ja valdkonna kohta võiks juurde uurida. Infot võib otsida endast vanemate inimeste käest, internetist, raamatust jne.
  • Lotte märgi juures on väike sissejuhatav jutt leiutise ehitamiseks, mis muudab kogu protsessi lapse jaoks mänguliseks ja seostab tegevuse Leiutajaküla teemaga.
  • Oskar tähistab leiutamisülesannet, mis annab kätte suuna, kuidas leiutist paremaks muuta või uusi lahendusi katsetada.
  • HÜÜUMÄRK tuletab meelde, et peab olema ettevaatlik. Leiutist peaks ehitama koos täiskasvanuga, kuna läheb vaja kuuma pliiti või teravaid lõikeriistu. 

 

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: