Eripakkumised
Amazonas Barbados rippkiik
72.90€ 65.61€

höp Lotte loovkaardid

höp Lotte loovkaardid
Tootja: höp
Tootekood: VPHOLK
Saadavus: Laos
Hind: 10.95€
KM-ta: 9.13€
Kogus:  
      

Lotte loovkaartide mängulised tegevused on seotud igapäevaste teemadega, millega eelkooliealised lapsed tihedalt kokku puutuvad. Nii saab näiteks lapsega arutleda teemadel, mis kujuga on tema naba või mis sõnad riimuvad tema nimega. Vanusele 3-7 aastat.

Loovkaardid sisaldavad ilusaid Lotte-teemalisi illustratsioone, loovülesandeid ja mänguideid. Paljudel ülesannetel puudub õige vastus. Loovkaartide eesmärgiks on last inspireerida ning suunata nii, et ta jõuab lahenduseni enda loogikat ja ideid kasutades.

Kaartide esiküljel on Lotte-teemaline pilt ning sellega seotud küsimus lapse enda kohta. Need küsimused aitavad ära tunda enda eelistusi ning neid ka väljendama. Lisaks suunab küsimus last mõtlema temaga seotud huvitavate faktide peale. Detailiderohke illustratsioon aitab juttu konkreetse kaardi teemal edasi arendada.

Kaartide tagaküljel on loovad ülesanded kaardi teemal.

Bruno ülesanded on vildikaga joonistamise ülesanded, mis toetavad nii käe motoorika, silm-käsi koordinatsiooni kui ka loovuse arendamist.

Tiki küsimused lähtuvad joonistamisülesandest, inspireerides last aktiivselt enda ümbruses tegutsema või konkreetsemal teemal arutlema.

Alberti ülesanded kutsuvad üles aktiivselt tegutsema ning kaasavad seejuures ka rohkem meeli. Lahenduse tarbeks on tihti vaja kasutada ümbruses leiduvaid asju.

Kaardid sobivad kasutamiseks nii kodus kui reisil.

5 oskust, mida Lotte loovkaardid arendavad:

  • piltide järgi jutustamisoskust
  • enda eelistuste tundmaõppimist
  • erinevate meelte kaasamist ülesannete lahendamisel
  • loovuse ja loogika rakendamist
  • käe peenmotoorikat

Komplektis on:

  • 30 kaarti
  • rõngas kaartide köitmiseks
  • kustutajaga vildikas

 

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: