Eripakkumised
Amazonas Barbados rippkiik
72.90€ 65.61€

Villapai Käsitsi kootud põlvikud valge/karu

Villapai Käsitsi kootud põlvikud valge/karu
Villapai Käsitsi kootud põlvikud valge/karu Villapai Käsitsi kootud põlvikud valge/karu
Tootja: Villapai
Tootekood: VP01L01
Koostis: 100% Eesti maalambavill
Saadavus: Laos
Hind: 21.90€
KM-ta: 18.25€

Võimalikud valikud


* Suurus/cm:

Kogus:  
      

Villapai käsitsi kootud põlvikud 100% Eesti maalamba villast. Praktilistest põlvikutest üks on kaunistatud armsa nõelvilditud aplikatsiooniga. Põlvikuid on hea kanda pika saapa või kummikuga sees ja jahedas toas. Tubastes tingimustes ning riietamise ajal võib sääre tagasi keerata ning teha neist tavalised sokid. Ideaalsed on põlvikud jahedate ilmade ajal õues, kui laps on kandelinas või kõhukotis. Rippuvas asendis käärivad sageli muidu parajad püksid üles ning lapse sääreosa jääb paljaks. Pikk põlvik aitab selle probleemi lahendada ning hoiab lapse jala tervenisti soojana.

Maalamba vill on parim soojahoidja põhjamaises kliimas, vill reguleerib sooja ja niiskust ning see aitab tagada lapse õige ja tervisliku kehatemperatuuri. Maalamba vill on soe, hingav ja vett hülgav materjal, märjaks saamise korral hoiab niiske koha soojana.

Villapai kudumitesse on kootud meie kodumaa lugu. Eesti maalammas on põline lambatõug, kes oli arvatavasti üks esimesi kariloomi meie esivanematel. Lammaste vill pestakse käsitsi ning kedratakse aeglastel masinatel lõngaks. Põlvikute valmimise lugu kätkeb endas palju käsitööd ning arhailisi töövõtteid. Villapai maalamba lõngast kudumeid ei ole värvitud, toonide erinevus tuleneb lammaste villa värvusest., mis teeb iga kudumi unikaalseks, sest ka lamba vill muutub ka tema elu jooksul ning iga uus kogus lõnga võib natuke erineda eelmisest. Kogu Villapai kudumite tootmisprotsess toimub Eestis, mis teeb meie kudumite ökoloogilise jalajälje väikseks. Eesti maalambad kasvavad Maarjamaal, vill kedratakse lõngaks ja kootakse Eestis, etiketid valmivad Eestis.

Kui olemasoleva mudeli suurus ja värv ei sobi, siis on võimalik Villapai tooteid tellida meie olemasoleva värvi- ja mudelivaliku hulgast suuruseni 30 cm. Saada oma soov aadressile villapai(at)villapai.ee ja me võtame Teiega ühendust. Tellimuse vastuvõtmisel täidame selle 15. tööpäeva jooksul.

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: