Eripakkumised
Amazonas Barbados rippkiik
72.90€ 65.61€

Käsitsi kootud sokid täiskasvanutele heledad

Käsitsi kootud sokid täiskasvanutele heledad
Tootja: Villapai
Tootekood: VP12L02
Koostis: 100% Eesti maalambavill
Saadavus: Laos
Hind: 24.90€
KM-ta: 20.75€
Kogus:  
      

Villapai käsitsi kootud sokid 100% Eesti maalamba villast. Praktilistest sokkidest üks on kaunistatud armsa nõelvilditud aplikatsiooniga. Põlvikuid on hea kanda pika saapa või kummiku sees ja jahedas toas. Maalamba vill on parim soojahoidja põhjamaises kliimas, vill reguleerib sooja ja niiskust ning see aitab tagada õige ja tervisliku temperatuuri. Maalamba vill on soe, hingav ja vett hülgav materjal, märjaks saamise korral hoiab niiske koha soojana.

Villapai kudumitesse on kootud meie kodumaa lugu. Eesti maalammas on põline lambatõug, kes oli arvatavasti üks esimesi kariloomi meie esivanematel. Lammaste vill pestakse käsitsi ning kedratakse aeglastel masinatel lõngaks. Põlvikute valmimise lugu kätkeb endas palju käsitööd ning arhailisi töövõtteid. Villapai maalamba lõngast kudumeid ei ole värvitud, toonide erinevus tuleneb lammaste villa värvusest., mis teeb iga kudumi unikaalseks, sest ka lamba vill muutub ka tema elu jooksul ning iga uus kogus lõnga võib natuke erineda eelmisest. Kogu Villapai kudumite tootmisprotsess toimub Eestis, mis teeb meie kudumite ökoloogilise jalajälje väikseks. Eesti maalambad kasvavad Maarjamaal, vill kedratakse lõngaks ja kootakse Eestis, etiketid valmivad Eestis.

Kui olemasoleva mudeli suurus ja värv ei sobi, siis on võimalik Villapai tooteid tellida meie olemasoleva värvi- ja mudelivaliku hulgast suuruseni 30 cm. Saada oma soov aadressile villapai(at)villapai.ee ja me võtame Teiega ühendust. Tellimuse vastuvõtmisel täidame selle 15. tööpäeva jooksul.

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: