Eripakkumised
Amazonas Barbados rippkiik
72.90€ 65.61€

Käsitsi kootud sokid täiskasvanutele koeravillaga

Käsitsi kootud sokid täiskasvanutele koeravillaga
Tootja: Villapai
Tootekood: VP12K01
Koostis: Eesti maalambavill/orgaaniline puuvill
Saadavus: Ei ole saadaval
Hind: 27.90€
KM-ta: 23.25€
Ei ole saadaval

Villapai käsitsi kootud sokid, Eesti maalamba ja koera villa segust. Praktilistest sokkidest üks on kaunistatud armsa nõelvilditud aplikatsiooniga. Sokke on hea kanda pika saapa ning kummikuga või jahedas toas.

Villapai kudumitesse on kootud meie kodumaa lugu. Eesti maalammas on põline lambatõug, kes oli arvatavasti üks esimesi kariloomi meie esivanematel. Lammaste ja koerte vill pestakse käsitsi ning kedratakse aeglastel masinatel lõngaks. Põlvikute valmimise lugu kätkeb endas palju käsitööd ning arhailisi töövõtteid. Villapai maalamba ja koera villast kudumeid ei ole värvitud, toonide erinevus tuleneb lammaste ja koera loomulikust värvusest, mis teeb iga kudumi unikaalseks, sest ka lamba vill muutub tema elu jooksul ning iga uus kogus lõnga võib natuke erineda eelmisest. Maalamba ja koera villa segu on parim soojahoidja põhjamaises kliimas, vill reguleerib sooja ja niiskust ning see aitab tagada lapse õige ja tervisliku kehatemperatuuri. Villasegu on soe, hingav ja vett hülgav materjal, märjaks saamise korral hoiab niiske koha soojana. Kogu Villapai kudumite tootmisprotsess toimub Eestis, mis teeb meie kudumite ökoloogilise jalajälje väikseks. Eesti maalambad kasvavad Maarjamaal, villa kedrataks lõngaks ja kootaks Eestis, etiketid valmivad Eestis.

Kui olemasoleva mudeli suurus ja värv ei sobi, siis on võimalik Villapai tooteid tellida meie olemasoleva värvi- ja mudelivaliku hulgast. Saada oma soov aadressile villapai(at)villapai.ee ja me võtame Teiega ühendust. Tellimuse vastuvõtmisel täidame selle 15. tööpäeva jooksul.

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: