Eripakkumised
Amazonas Barbados rippkiik
72.90€ 65.61€

Villapai Käsitsi kootud põlvikud hall/siil

Villapai Käsitsi kootud põlvikud hall/siil
Villapai Käsitsi kootud põlvikud hall/siil
Tootja: Villapai
Tootekood: VP01K01
Koostis: Eesti maalambavill/koeravill
Saadavus: Laos
Hind: 21.50€
KM-ta: 17.92€

Võimalikud valikud


* Suurus/cm:

Kogus:  
      

Villapai käsitsi kootud põlvikud, Eesti maalamba ja koera villa segust. Praktilistest põlvikutest üks on kaunistatud armsa nõelvilditud aplikatsiooniga. Põlvikuid on hea kanda pika saapa ning kummikuga või jahedas toas. Tubastes tingimustes ning riietamise ajal võib sääre tagasi keerata ning teha neist tavalised sokid. Ideaalsed on põlvikud jahedate ilmade ajal õues, kui laps on kandelinas või kõhukotis. Rippuvas asendis käärivad sageli muidu parajad püksid üles ning lapse sääreosa jääb paljaks. Pikk põlvik aitab selle probleemi lahendad ning hoiab laspse jala tervenisti soojana.

Villapai kudumitesse on kootud meie kodumaa lugu. Eesti maalammas on põline lambatõug, kes oli arvatavasti üks esimesi kariloomi meie esivanematel. Lammaste ja koerte vill pestakse käsitsi ning kedratakse aeglastel masinatel lõngaks. Põlvikute valmimise lugu kätkeb endas palju käsitööd ning arhailisi töövõtteid. Villapai maalamba ja koera villast kudumeid ei ole värvitud, toonide erinevus tuleneb lammaste ja koera loomulikust värvusest, mis teeb iga kudumi unikaalseks, sest ka lamba vill muutub tema elu jooksul ning iga uus kogus lõnga võib natuke erineda eelmisest. Maalamba ja koera villa segu on parim soojahoidja põhjamaises kliimas, vill reguleerib sooja ja niiskust ning see aitab tagada lapse õige ja tervisliku kehatemperatuuri. Villasegu on soe, hingav ja vett hülgav materjal, märjaks saamise korral hoiab niiske koha soojana. Kogu Villapai kudumite tootmisprotsess toimub Eestis, mis teeb meie kudumite ökoloogilise jalajälje väikseks. Eesti maalambad kasvavad Maarjamaal, villa kedrataks lõngaks ja kootaks Eestis, etiketid valmivad Eestis.

Kui olemasoleva mudeli suurus ja värv ei sobi, siis on võimalik Villapai tooteid tellida meie olemasoleva värvi- ja mudelivaliku hulgast. Saada oma soov aadressile villapai(at)villapai.ee ja me võtame Teiega ühendust. Tellimuse vastuvõtmisel täidame selle 15. tööpäeva jooksul.

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: