Eripakkumised
Amazonas Barbados rippkiik
72.90€ 65.61€

Villapai käsitsi kootud sõrmkindad

Villapai käsitsi kootud sõrmkindad
Tootja: Villapai
Tootekood: VP03L01
Koostis: 100% Eesti maalambavill
Saadavus: Laos
Hind: 19.50€
KM-ta: 16.25€
Kogus:  
      

Villapai sõrmikud, mis kootud käsitsi Eesti maalamba lõngast. Püsivad tänu pikale randmeosale hästi käes ning ei jäta ka last mänguhoos palja käevarrega. Kõik sõrmikud müüakse koos karu või lamba-aplikatsiooniga. Hetkel saadaval vaid ühes suuruses - 3-6 aastat. 

Villapai kudumitesse on kootud meie kodumaa lugu. Eesti maalammas on põline lambatõug, kes oli arvatavasti üks esimesi kariloomi meie esivanematel. Lammaste vill pestakse käsitsi ning kedratakse aeglastel masinatel lõngaks. Kinnaste valmimise lugu kätkeb endas palju käsitööd ning arhailisi töövõtteid. Villapai maalamba lõngast kudumeid ei ole värvitud, toonide erinevus tuleneb lammaste villa värvusest, mis teeb iga kudumi unikaalseks, sest ka lamba vill muutub ka tema elu jooksul ning iga uus kogus lõnga võib natuke erineda eelmisest. Maalamba vill on parim soojahoidja põhjamaises kliimas, vill reguleerib sooja ja niiskust ning see aitab tagada lapse õige ja tervisliku kehatemperatuuri. Maalamba vill on soe, hingav ja vett hülgav materjal, märjaks saamise korral hoiab niiske koha soojana. Kogu Villapai kudumite tootmisprotsess toimub Eestis, mis teeb meie kudumite ökoloogilise jalajälje väikseks. Eesti maalambad kasvavad Maarjamaal, vill kedratakse lõngaks ja kootakse Eestis. Kinda mõõdud suurusel 2-4 aastat: Laius ca 7cm, pikkus sõrmeotstest randmeni ca 12 cm, randmeosa ca 11 cm

Kui olemasoleva mudeli suurus ja värv ei sobi, siis on võimalik Villapai tooteid tellida meie olemasoleva värvi- ja mudelivaliku hulgast. Saada oma soov aadressile villapai(at)villapai.ee ja me võtame Teiega ühendust. Tellimuse vastuvõtmisel täidame selle 15. tööpäeva jooksul.

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: