Eripakkumised
Amazonas Barbados rippkiik
72.90€ 65.61€

Käsitsi kootud sõrmkindad täiskasvanutele tumedad

Käsitsi kootud sõrmkindad täiskasvanutele tumedad
Tootja: Villapai
Tootekood: VP13L01
Koostis: 100% Eesti maalambavill
Saadavus: Laos
Hind: 25.90€
KM-ta: 21.58€
Kogus:  
      

Villapai käsitsi kootud 100% Eesti maalamba villast sõrmikud. Üks kinnastest on kaunistatud armsa nõelvilditud aplikatsiooniga. Püsivad tänu pikale randmeosale hästi käes ning ei jäta rannet paljaks. Kinnas on kaunistatud armsa aplikatsiooniga. Vill hoiab käe soojas, imab niiskuse endasse ning hoiab märjaks saanud koha soojana. Kinnaste pideval kandmisel need viltuvad ning muuutuvad veel soojemaks ja vetthülgavamaks.

Villapai kudumitesse on kootud meie kodumaa lugu. Eesti maalammas on põline lambatõug, kes oli arvatavasti üks esimesi kariloomi meie esivanematel. Lammaste vill pestakse käsitsi ning kedratakse aeglastel masinatel lõngaks. Kinnaste valmimise lugu kätkeb endas palju käsitööd ning arhailisi töövõtteid. Villapai maalamba lõngast kudumeid ei ole värvitud, toonide erinevus tuleneb lammaste villa värvusest, mis teeb iga kudumi unikaalseks, sest ka lamba vill muutub ka tema elu jooksul ning iga uus kogus lõnga võib natuke erineda eelmisest. Maalamba vill on parim soojahoidja põhjamaises kliimas, vill reguleerib sooja ja niiskust ning see aitab tagada lapse õige ja tervisliku kehatemperatuuri. Maalamba vill on soe, hingav ja vett hülgav materjal, märjaks saamise korral hoiab niiske koha soojana. Kogu Villapai kudumite tootmisprotsess toimub Eestis, mis teeb meie kudumite ökoloogilise jalajälje väikseks. Eesti maalambad kasvavad Maarjamaal, vill kedratakse lõngaks ja kootakse Eestis.

Kui olemasoleva mudeli suurus ja värv ei sobi, siis on võimalik Villapai tooteid tellida meie olemasoleva värvi- ja mudelivaliku hulgast. Saada oma soov aadressile villapai(at)villapai.ee ja me võtame Teiega ühendust. Tellimuse vastuvõtmisel täidame selle 15. tööpäeva jooksul.

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: