EMA ja PERELA veebiloeng "Beebi riietamine"

Kliki SIIA, et osta pilet loengu salvestuse järelvaatamiseks.  

Kuidas riietada beebit nii, et ta ei hakkaks higistama ning poleks külm? Mida lapsele selga panna kandelinas, õues mängides ning vankris magades? 27. aprillil kl 10-11.15 toimunud loengut pidas Villapai ja PERELA asutaja ja kolme lapse ema Iti Aavik. Kohtumist suunas Kadri Viirand.
*

Loengu toimusmise aeg: 27.04.21 kl 10.00 -11.15, pärast seda on võimalik osta pilet salvestuse järelvaatamiseks. 

Kevad on aeg, kus päeva jooksul võivad õues kõik aastaajad läbi käia ning isegi enda riietamine võib tundub raketiteadus – rääkimata siis pisikesest ilmakodanikust. Loengut peab Villapai ja PERELA asutaja ja kolme lapse ema Iti Aavik.

Loengus räägime:
* Kuidas riietada ennast ja last nii, et ta ei hakkaks higistama ning poleks külm.
* Mida lapsele selga panna kandelinas, õues mängides ning vankris magades.
* Räägime materjalidest – õige riietamine algab rõivatüki koostisest.

Iti Aavik on tegelenud keskkonna- ja ihusõbralike materjalidega pea 15 aastat.

Loengut modereerib Villapai ja PERELA üks asutaja Kadri Viirand.

BOONUSED

❦ Loeng salvestatakse ja kõik pääsme soetanud saavad selle pärast loengut postkasti.

Pääsmega kaasneb boonuskood, millega saab EMA e-poes tehtud ostu tasuta postiautomaati ja kingituseks Huggies Bio Wipes biolagunevad niisked salvrätikud.

Pääsmega kaasneb sooduskood, millega saab 20% soodustust kõikidelt pikkadelt kootud kandelinadelt ja TULA kottidelt Villapai e-poes.

♥ ♥ ♥

Head asjad on õhus! Nii EMA toimetus kui ka PERELA leidsid hiljaaegu, et sel erilisel ajal ei saa me oma lugejaid, sõpru ja meie ümber koondunud peresid omapäi jätta ning just nüüd vajatakse meid rohkem kui kunagi varem.  

Taipasime, et meil on valmisolek olla olemas, jagada aastatega kogutud kogemust, ammutada üheskoos teadmisi, lugusid ja inspiratsiooni, imetleda ja imestada endisest veelgi vahetumalt.♡

Seepärast ühendame jõud ja lükkame kolmeks kuuks käima iganädalase veebiloengute sarja, mis annab pereinimestele võimaluse toita vaimu, omandada uusi teadmisi ja oskusi ning esitada küsimusi.