EMA ja PERELA veebiloeng "Lapsekandmise põhisidus"

Kliki SIIA, et osta pääse loengu salvestuse vaatamiseks ja kuulamiseks. 

Esimene põhisidus sobib kasutada lapse sünnist saati, mõned lapsekandjad piirduvadki kogu oma lapsekandmisaja just sellega. 1. juunil 2021 kl 10 toimuval veebiloengul jagab sertifitseeritud lapsekandmisnõustaja Kadri Viirand väärt teadmisi ja nippe.
*
Esimene põhisidus ehk FWCC on kootud linaga tehtav sidus, mida sobib kasutada lapse sünnist saati ja millega mõned lapsekandjad kogu oma lapsekandmisaja vältel piirduvadki.

Selleks, et see sidus päris käppa saada on hunnik väikeseid nippe, mida sertifitseeritud lapsekandmisnõustaja Kadri Viirand loengus tutvustab. Veebiloengusse on oodatud nii linaga alles alustavad lapsevanemad kui ka kogenud lapsekandjad, kes saavad kindlasti häid lisanippe. Aga loeng sobib ka imetamisnõustajatele ja sünnitoetajatele, kellel paluvad värsked lapsevanemad tihti ka linasidumist õpetada.

Veebiloengus tuleb juttu:

* Miks just see sidus?
* Miks ei ole soovitav kootud linaga kasutada trikoolinasidust (PWCC)?
* Kaua peaks vältima lisakihte beebi seljal (ühekihiline sidus)?
* Kuidas päästa juba tehtud ja sõlmitud sidust, mis on ära vajunud?
* Kuidas vältida seljavalu ja mida jälgida, et selg valutama ei hakkaks ning lapsekandmine oleks mugav ka raskemat last kandes?
* Võimalikud põhjused, miks beebi on linas rahutu.

*
Kadri Viirand on Trageschule UK poolt sertifitseeritud lapsekandmisnõustaja, kes on aktiivselt lapsekandmismaailmas tegutsenud juba üle kümne aasta.
*
Loengut modereerib Villapai ja PERELA üks asutaja Iti Aavik.

Ühe loengu hind on 12€.

EMA ja PERELA uudiskirjaga liitujatele on hind 9€.

Loeng salvestatakse ja kõik pääsme soetanud saavad selle pärast loengut e-mailile.

Pääsmega kaasneb sooduskood, millega saab 20% soodustust kõikidelt pikkadelt kootud kandelinadelt ja TULA kottidelt Villapai e-poes.

*
Rõõmsa kohtumiseni!

♥ ♥ ♥

Head asjad on õhus! Nii EMA toimetus kui ka PERELA leidsid hiljaaegu, et sel erilisel ajal ei saa me oma lugejaid, sõpru ja meie ümber koondunud peresid omapäi jätta ning just nüüd vajatakse meid rohkem kui kunagi varem.  

Taipasime, et meil on valmisolek olla olemas, jagada aastatega kogutud kogemust, ammutada üheskoos teadmisi, lugusid ja inspiratsiooni, imetleda ja imestada endisest veelgi vahetumalt.♡

Seepärast ühendame jõud ja lükkame kolmeks kuuks käima iganädalase veebiloengute sarja, mis annab pereinimestele võimaluse toita vaimu, omandada uusi teadmisi ja oskusi ning esitada küsimusi.