BeLenka 4Ever Neo Zebra hall

Materjal: 100% Puuvill
Kanga tihedus: ca 295 g / m2
Suurus: See lapsekandmiskott on reguleeritav sobima alates ca 3kuuse beebiga kuni umbes 3-4a. lapsega (~62/68cm - 104cm). 

  • Klassikalised traksid - saab kanda H-na (ei käi seljal risti).

See kaunis Lenka 4ever lapsekandmiskott on valmistatud pehmest ja hea kandvusega Be Lenka kandelinast. See on lihtsasti reguleeritav vastavalt su lapse kasvule.

Pihavöö kohal asuvatest paeltest saad reguleerida paneeli laiust ja mustadest rihmadest paneeli ülemises osas, trakside juures saad reguleerida paneeli kõrgust. Jälgi, et paneel lõpeks laiusest lapse põlveõndlas ja paneeli serv ei suruks talle säärde. Paneeli kangas peaks maksimaalselt katma ära su lapse pool kõrva. Kui kõrva ülemine osa on koti serva tagant näha, saad olla kindel, et pisike nina saab korralikult õhku. 

Pihavöö pane oma keha kõige kitsamale kohale, seljarihm säti abaluude vahele (ära jäta seda kaela taha). Traksid pinguta nii, et lapse raskus ei ripuks sinu kehast eemale vaid laps oleks kenasti tugevasti vastu sind. 

Kotil on küljes kapuuts. Ära seda esimestel elukuudel kasuta ja kui, siis toeta vaid beebi kukalt, kinnitades kapuuts vaid ühelt poolt. Ära kunagi kata lapse nägu kapuutsikangaga!

Kõiki Be Lenka lapsekandmiskotte saab kanda nii kõhul kui seljal ja nendes saab last kanda ergonoomilises M ehk konnaasendis. 

Toodetud käsitööna Euroopas.