Ostuinfo ja tagastamine


Palume kindlasti lugeda allolevaid ostutingimusi, et vältida võimalikke arusaamatusi

Käesolevad lepingutingimused kehtivad Villapai OÜ (edaspidi MÜÜJA) ja Tellija (edaspidi OSTJA) internetipoes aadressiga www.villapai.ee

Ostja tellitud kaupade ostu-müügi tellimuslepingud kaupade suhtes loetakse sõlmituks pärast tellimuse esitamist Tellija poolt ja tellimuse kinnituse saamist Müüja poolt.

Kui olete sobiva toote leidnud, klõpsake toote juures olevale pildile, seejärel valige vajadusel sobiv suurus ja värv ning vajutage nuppu "Lisa ostukorvi". Pärast ostu sisestamist avaneb kogu ostukorvi sisu. Seal saate veel muuta koguseid, kontrollida hindu ja kui on, siis sisestada siia ka allahindluskupongi koodi.

Kui kõik sobib, siis vajutage nuppu “Ostu vormistamine”.

Kuniks kaup on Tellija ostukorvis ja ostuprotsess on lõpetamata, on see saadaval ka kõigile teistele klientidele. Kui jääte oma ostusoovile kindlaks, tuleb vormistada tellimus.

OSTA KÜLALISENA - sisestate vajaliku info (nimi, e-post, postiaadress, telefon).

REGISTREERI KONTO - sisestate täpselt sama info ja lisaks veel oma salasõna.

LOGI SISSE oma kontosse - (juba registreerunud klientidele). Vajalik sisestada e-posti aadress ja salasõna.

Kohe, kui Teie kasutajakonto on loodud, saadame Teie poolt sisestatud e-posti aadressile sellekohase kinnituse.

Süsteemi poolt täitmiseks kohustuslikud väljad on märgitud punase tärnikesega. Olles sisestanud oma andmed lehel „Maksja andmed“, on Teil võimalus valida, kas lasete saata oma tellimuse äsja sisestatud aadressile või mõnele teisele aadressile.

Kauba eest tasumine

Kauba eest saab tasuda Maksekeskuse pangalingi kaudu või ülekandega OÜ Villapai arveldusarvele. Kindlasti tuleb maksekorraldusel selgituseks märkida tellimuse number. Kogu ülekandeks vajalik informatsioon kuvatakse ka e-poes kohe pärast tellimuse esitamist ning on saadaval kogu aeg ka meie kodulehel "Kontakt" all. Tellimuse kinnitus koos vajaliku infoga saadetakse ka teie e-mailile. Ülekandega tasumise puhul on maksetähtaeg 3 tööpäeva pärast tellimuse esitamist. Juhul, kui selle aja möödudes arvet ei tasuta, siis eeldame, et tellimusest soovitakse loobuda ja see kustutatakse. Tellimus jõustub alles pärast tellimuse eest tasumist.

Villapai kaubamärgi toodete tellimisest

Kui Teie kauba hulgas on Villapai kaubamärgi tooteid, mida valmistatakse eritellimuse peale, siis on tarneaeg maksimaalselt kuni 15 tööpäeva või poolte kokkuleppel lühem või pikem. Kaupade eest, mis valmivad eritellimuse järgi, tuleb tasuda kahes osas - 50% kauba hinnast tellimisel ja 50% kauba kättesaamisel.

Kauba kättetoimetamine

Kaup postitatakse hiljemalt 1-3 tööpäeva jooksul pärast kauba eest tasumist. Selle aja jooksul saate oma e-postile ka teate tellimuse oleku muutusest (teate kauba komplekteerimisest või välja saatmisest). Kui 3 tööpäeva jooksul ei ole sellist teadet tulnud, siis palume kindlasti võtta ühendust Villapaiga villapai@villapai.ee

Kauba kättesaamiseks on viis võimalust:

Omniva jälgitav pakk lähimasse postkontorisse. Pakk väljastatakse saajale tema elu- või asukohajärgses postiasutuses. Postkasti või mobiilinumbri olemasolul saabub postisaadetise saabumise teade, mille alusel väljastatakse saadetis saajale teatel kirjas olevast postiasutusest.

Omniva pakk valitud pakiautomaati. Paki saab klient kätte enda poolt valitud Omniva pakiautomaadist. Sõnum kapi koodiga saabub kliendi mobiilile.

SmartPOST kuller. Selle teenusega toimetatakse kaup Teieni üle Eesti E-L kell 9.00-21.00. Saajale saadetakse hommikul mobiilile teade paki saabumisest, ning kellaaeg, millal kuller saabub.  

 

SmartPOST pakiautomaat. Pakk saabub tellimuse kinnitamisel valitud pakiautomaadi asukohta. SmartPOSTi pakiautomaatide asukohad leiate siit. Paki saabumise kohta saadetakse Teie mobiilile SMS-sõnum uksekoodiga, mille alusel te kauba pakiautomaadist kätte saate.

Tulla ise järele Villapai esinduskauplusesse Minu Väike Maailm Tallinnas, Telliskivi 60a. Villapai hoiustab tellitud kaupu enda käes üks kuu. Kui selle aja jooksul kaubale järele ei tulda, siis on Villapai OÜl õigus tellimus tühistada ja lõpetada kauba hoiustamine. Villapai OÜ ei uuenda kuu vältel tellimuse sisu ning ei jälgi toodete müügikuupäevade lõppu (määratud säilivusajaga looduslik kosmeetika ja tervisetooted). Kauba hoiustamise aega võib pikendada ühe nädala kaupa, aadressil villapai(at)villapai.ee

NB! Kui tellimuse summa on suurem kui €95.00, on postikulu tasuta!

Postitustasu jääb alati samaks olenemata paki kaalust. Ülaltoodud kauba kohaletoimetamise hinnad kehtivad ainult Eesti Vabariigi piires.

Reeglina postitame kauba hiljemalt 1-3 tööpäeva (v.a. Villapai eritellimusega tooted) jooksul alates ostusumma tasumisest. Kui tellimuse täitmisel tekib mingil põhjusel viivitus, võtame Teiega kindlasti ühendust.

Tellimuse muutmine ja tellimusest taganemine

Kui soovite oma esitatud tellimusest loobuda, siis palun võtke meiega ühendust esimesel võimalusel telefonil 5783 0353 või saatke vastavasisuline e-kiri aadressile villapai(at)villapai.ee. Kirjas märkige kindlasti ka oma tellimuse number, mida soovite muuta või tühistada. Juhul, kui kaupa ei ole veel teele saadetud, siis tellimus tühistatakse otsekohe. Kui kaup on juba teele saadetud, tühistame tellimuse juhul, kui ostja tagastab kauba puutumatul kujul ning tasub tagastamisega seotud kulud.

Kui Villapai OÜ ei saa mingil põhjusel ostja tellimust täita, siis kohustub ta ostjaga ühendust võtma ning tagastama raha 5 tööpäeva jooksul.

Kauba tagastamine

Kui Te ei ole saadud kaubaga rahul ja toodete märgistused on terved, on Teil õigus 14 tööpäeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest tellimusest taganeda ning kaup kasutamata kujul ja oma kulul tagastada. Kui Villapai on kahjustamata kauba kätte saanud, siis tagastame Teile kauba eest tasutud summa v.a. transpordikulud 5 tööpäeva jooksul. Teade tellimusest taganemise kohta koos pangakonto numbriga, kuhu kanda kauba eest tagastatav summa, saatke palun aadressile villapai(at)villapai.ee Juhime tähelepanu, et paljud e-poe tooted ei ole eraldi kilepakendis. Villapai müüb laias valikus ökokaupu, kus püütakse vältida topelt pakendamist ning liigset kilekottide ning paberi kasutamisest.

Kui kaup ei vasta tellimusele, on saabunud rikutult või esineb sellega muid probleeme, siis palun võtke ühendust aadressil villapai(at)villapai.ee. Kui eksimus on Villapai poolne, siis asendatakse vale kaup või tagastatakse raha 5 tööpäeva jooksul (v.a. juhul, kui tegemist on eritellimusega).

Turvalisus

Meie e-poest ostmine on turvaline, Teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks