Engel bodi, safrankollane

Koostis: 70% meriinovill/30% siid

Siidi- ja villakiu segu on palju pehmem naha vastas kui lihtsalt peenvillane. Samal ajal on sel olemas mõlema kiu väga head omadused: see kangasegu reguleerib kehaemperatuuri, imab niiskust j hoiab ka niiske koha soojana. Kui beebi higistab rohkem või kui mähkmest tuleb läbi, jääb nahk võimalikult kaua kuivaks ja ka soojaks. 

Siidivillasegused riided on eriti aluskihina (esimese kihina) Eesti kliimas täiesti asendamatud nii sügisel, talvel kui kevadel. Suvel on hea kasutada ka bambusviskoosiga riideid või siis puuvilla/siidiseguseid riideid, kuid kui su laps on väga suur higistaja, siis võid kaaluda siidivillariideid ka suvel. Higistava beebi nahka võimalikult kaua kuivana ja soojana hoides, hoiad ära nii kerged külmetused kui ka higilööbe. 

Engeli siidivillariietel vastavad GOTS-standardile. GOTS ehk Globaalse orgaanilise tekstiili standard on maailma juhtiv orgaaniliste kiudude tekstiilitöötlemise standard. Standardiga soovitakse tagada
tekstiilide orgaaniline staatus alates tooraine koristamisest kuni keskkondlikult ja sotsiaalselt vastutustundliku tootmiseni.
GOTS-märgistus annab lõpptarbijale usaldusväärse kinnituse, et 
puuvill on kasvatatud mahepõllumajanduslikult (pole kasutatud pestitsiide, kasvatatakse keskkonnareostust vältides); tootmine on toimunud vastavalt sotsiaalsetele standarditele (ei kasutata lapstööjõudu, töötajatele makstakse õiglast palka ning pakutakse inimväärseid töötingimusi); tootmine toimub ilma keskkonnareostuseta. Välditakse kahjulike tootmiskemikaalide kasutamist, otsitakse võimalusi vee ja energia säästlikule tarbimisele tehases ning tootmistehased on range kontrolli all.

Kord aastas toimub sertifikaadi uuendamine ning selle eest tasumine.