Engel villafliisist püksid, heleroosad

Läbi müüdud
Koostis: 100% orgaaniline villafliis

Heleroosad villafliisist püksid.

Villafliisist püksid on hea teine kiht talvel suure külmaga teise kombeka all või siis turvahällis talvel kasutamiseks kus suured paksud kombed ei ole lubatud. Vill hingab, reguleerib kehatemperatuuri ja imab niiskust. Hea ja praktiline lisa sinu lapse garderoobi.

Engeli villariided vastavad GOTS-standardile. GOTS ehk Globaalse orgaanilise tekstiili standard on maailma juhtiv orgaaniliste kiudude tekstiilitöötlemise standard. Standardiga soovitakse tagada tekstiilide orgaaniline staatus alates tooraine koristamisest kuni keskkondlikult ja sotsiaalselt vastutustundliku tootmiseni.
GOTS-märgistus annab lõpptarbijale usaldusväärse kinnituse, et puuvill on kasvatatud mahepõllumajanduslikult (pole kasutatud pestitsiide, kasvatatakse keskkonnareostust vältides); tootmine on toimunud vastavalt sotsiaalsetele standarditele (ei kasutata lapstööjõudu, töötajatele makstakse õiglast palka ning pakutakse inimväärseid töötingimusi); tootmine toimub ilma keskkonnareostuseta. Välditakse kahjulike tootmiskemikaalide kasutamist, otsitakse võimalusi vee ja energia säästlikule tarbimisele tehases ning tootmistehased on range kontrolli all.

Kord aastas toimub sertifikaadi uuendamine ning selle eest tasumine.